Prapa te të gjitha raportimet

Gropa ne Rruge

Raportuar përmjet iOS në kategorinë Infrastrukture nga Fatlum Rreci në 07:39, e mërkurë 26 korrik 2017

Dërguar te Komuna e Skënderajit 50 minuta më vonë

Kjo pjese eshte rregulluar disa here por prap ka probleme.

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Përditësimet

  • Questionnaire filled in by problem reporter

    Postuar nga Fatlum Rreci te 07:46, e enjte 24 gusht 2017, markuar si i rregulluar

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.