Prapa te të gjitha raportimet

Uleset e prishura

Raportuar në kategorinë Infrastrukture në mënyrë anonime në 11:47, e enjte 17 gusht 2017

Dërguar te Komuna e Kaçanikut 42 minuta më vonë

Uleset ku qytetaret mund te pushojne ne kohe te lire jane prishur shume dhe eshte problem infrastrukturor qe shkakton largimin e turisteve .

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.