Prapa te të gjitha raportimet

Llambat e demtuara tek varrezat e deshmoreve

Raportuar në kategorinë Ambient në mënyrë anonime në 12:01, e enjte 17 gusht 2017

Llambat e rrezuar afer prane vorrezave te deshmoreve, gje e cila eshte negative per faktin se te gjithe vizitoret qe vijne ne komune vizitojne kete vend

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Përditësimet

  • Jane rregulluar nga komuna

    Postuar në mënyrë anonime te 12:07, e enjte 17 gusht 2017, markuar si i rregulluar

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.