Prapa te të gjitha raportimet

Mbeturina ne hyrje te Puseve te Nikes

Raportuar në kategorinë Mbeturina në mënyrë anonime në 12:02, e enjte 17 gusht 2017

Tek pushimorja ne Puset e Nikes disa persona te pa ndergjjegjjsehm kane lere mbeturina.

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Përditësimet

  • Mbeturinat jane hequr nga vendi i deshmoreve

    Postuar në mënyrë anonime te 12:06, e enjte 17 gusht 2017, markuar si i rregulluar

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.