Prapa te të gjitha raportimet

Mungese ndriqimi

Raportuar në kategorinë Infrastrukture në mënyrë anonime në 19:44, e enjte 14 shtator 2017

Dërguar te Komuna e Gjakovës 11 orë, 46 minuta më vonë

Munges ndriqimi ne rr sulejman vokshi tek ish kadastra ne gjakovë

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.