Prapa te të gjitha raportimet

Kjo hapesire qe 17 vjet eshte keshtu.Eshte pastruar 100 here, po berllogu vazhdon te rikthehet. Kerkojme rrethimin e hapesires, mbjelljen e gjelbrimit dhe largimin e kontenjereve nga kjo hapesire.Ky problem nuk zgjidhet nese vazhdojne kontenjeret te jene ne kete vend.Qejt endacak mblidhen per cdo nate dhe eshte rrezik per shfaqjen e ndonje epidemie kjo situate.

Raportuar në kategorinë Mbeturina në mënyrë anonime në 16:02, e mërkurë 27 shtator 2017

Dërguar te Komuna e Prishtinës 15 orë, 28 minuta më vonë

Kjo hapesire qe 17 vjet eshte keshtu.Eshte pastruar 100 here, po berllogu vazhdon te rikthehet. Kerkojme rrethimin e hapesires, mbjelljen e gjelbrimit dhe largimin e kontenjereve nga kjo hapesire.Ky problem nuk zgjidhet nese vazhdojne kontenjeret te jene ne kete vend.Qejt endacak dhe macat mblidhen per cdo nate rreth berllogut dhe te pastrehet vazhdimisht kerkojne ne brendi te kontenjerevr plastika dhe alumin dhe i hudhin qeset jashte kontenjereve.Kjo situate eshte rrezik per shfaqjen e ndonje epidemie. Kete e kemi raportuar edhe me heret.Persona te derguar nga Komuna kane ardhe e kane mbledh berllogun dhe pas nje muaji gjendja eshte kthyer ne te meparshmen.

RSS feed për të rejat rreth këtij problemi Prano email kur ka përditësime të këtij problemi.

Ofro një përditësim

Ju lutem vini re se përditësimet nuk do të përcjellen te komuna. Informatat tuaja do të përdoren vetëm në përputhje me politikat tona të privacisë

Tash te dërgimi i përditësimit…

E keni Lokalizo fjalëkalimin?

Po Kam fjalëkalim

Keni harruar fjalëkalimin? Konfirmo me email në vend të futjes së fjalëkalimit. Kur konfirmoni, përditësohet fjalëkalimi.

Jo Me lejo të konfirmoj përditësimin me email

Shenimi i fjalëkalimit është opsional, por kjo do t'ju mundësojë të raportoni më lehtë, të bëni përditësime dhe të menagjoni raportimet tuaja.